Mé služby

Napište mi

Soulad principů

Chápu člověka jako jednotu těla, duše a ducha. Důležitá je vyvážená „zlatá střední cesta“, tzn. co nejméně extrémů: pohyb i odpočinek, práce i zábava, čas pro ostatní i pro sebe, duchovno i materiálno, potrava pro tělo i pro smysly, umění dávat i přijímat, prožitky smutku i radosti. Důležitá je také upřímnost (především k sobě), nadšení, inspirace, spolupráce, soucit, plné prožívání, vědomí tady a teď.

Pro prožívání harmonie a tudíž spokojenosti jsou zásadní hluboký dech, pohyb (v rámci vašich možností), smích, dostatečný spánek, sociální kontakty (třeba jen pár, zato spolehlivých přátel), strava podporující naše tělo, zdravé vyjadřování emocí, přirozenost a příroda, pocity smysluplné činnosti, rozvoj silných stránek, aktivní přístup k životu (snaha změnit to, co změnit lze, a snaha přijmout to, co změnit nelze).

Dává mi smysl neoddělovat jednotlivé složky, ale pracovat na souladu všech principů, které ovlivňují pocity radosti a spokojenosti. Nabízím vám své služby, které se zaměřují na diagnostiku toxických zátěží v těle podle principů detoxikační a imunoaktivační metody doktora Josefa Jonáše. Nabízím také podporu psychiky pomocí Bachových květových esencí, které dokážou jemným způsobem harmonizovat psychiku člověka. A protože ke spokojenému a vyváženému životu patří i vyvážená strava, nabízím konzultace na téma výživové poradenství a tvorbu stravovacího plánu. Výživové poradenství lze v případě zájmu spojit s vyměřením potravin (pomocí přístroje EAV) vhodných pro vaše tělo.

Pokud máte zájem o sezení se mnou, prosím, kontaktujte mě.